Horská chata Bumbálka - ubytování v Krkonoších

Chata Bumbálka - ubytování v Krkonoších

ubytování v klasické horské chatě v osadě Labská, Krkonoše, u silnice Vrchlabí - Špindlerův Mlýn, ideální podmínky pro lyžování sjezdové i běžecké, pěší turistiku a cyklistiku. Příjemně strávená dovolená v Krkonoších. Rekreace po celý rok.

Chata Bumbálka, Pirchanka a Kovošrot

Vážení přátelé,

vítáme Vás na internetových stránkách horské chaty Bumbálka a přidružených horských chat Kovošrot a Pirchanka. Nabízíme Vám příjemné prožití Vaší dovolené v krásném prostředí Krkonošského národního parku.

Chaty Bumbálka, Kovošrot a Pirchanku najdete v Krkonoších v osadě Přední Labská na stráni Čistá voda, mezi Vrchlabím a Špindlerovým Mlýnem, kde je i zastávka autobusu Bártlova lávka. Vedle zastávky je parkoviště a dřevěná bouda chaty Bumbálky s telefonem, kterým lze přivolat výtah pro odvoz zavazadel. K chatě se odtud dostanete pěšky přes Bártlovu lávku, která se nachází 200 metrů po silnici směrem k Vrchlabí, pak do kopečku po žluté turistické značce směr Rovinka, po 400 m dojdete až k chatě.

Chata Bumbálka v létěRekreační chata Bumbálka a nyní nově námi provozované dvě chaty Kovošrot a Pirchanka nabízejí možnost ubytování ve dvou až osmi lůžkových pokojích, stravování formou plné penze nebo polopenze (záleží na dohodě), a také možnost doplňkového nákupu občerstvení.

Horská chata Bumbálka má kapacitu 10 pokojů (32 míst + 12 přistýlek), chata Kovošrot 3 pokoje (12 míst) a horská chata Pirchanka má k dispozici 7 pokojů s 35 lůžky.

V zimní sezóně jsou zde výborné podmínky na lyžování. Nedaleko chat dojdete na perfektně udržované běžecké tratě (Benecko – Mísečky), přímo u chaty provozujeme dvě denně upravované sjezdovky, každá s lyžařským vlekem (200, 400m). Větší lyžařská střediska jsou vzdálena 3 - 6 km od chat (dostupná místní autobusovou dopravou nebo autem), např. udržované sjezdovky ve Volském dole, Špindlerově Mlýně (Ski areál Svatý Petr s nočním lyžováním), Medvědín, Mechovinec, nebo sjezdovky v Herlíkovicích - Žalý.

V letní sezóně jsou zde ideální možnosti pro horskou turistiku, horská kola a koupání pro děti v malém bazénu u chaty. Na chatě je také možnost zahrát si stolní tenis či fotbálek. Rekreační chata je vhodná jak pro rodiny s dětmi, školy v přírodě, školení, tak i pro rekreanty různých věkových kategorií.

Na Vaši návštěvu se těší
rodina Jirmanova